Більшість з нас вважають за краще вживати тільки свіжі овочі і фрукти. Мало хто використовує заморожені в приготуванні і тільки в зимовий період. А є й ті, хто вважає, що після розморожування продукти втрачають всі свої корисні властивості. У цій статті ми пояснимо Вам чому вибираємо саме заморожені овочі.

Харчова цінність всіх фруктів і овочів знижується з моменту збору врожаю. Таким чином, вміст вітамінів в свіжих продуктах, що імпортуються з інших континентів, може значно знизитися до моменту їх придбання. Це особливо помітно для сезонних свіжих фруктів і овочів. Тривалий час транспортування по воді, суші і повітрю, а також час зберігання до споживання призводять до того, що значна частина поживної цінності втрачається до того, як продукт досягає кінцевого споживача.

Свіжозаморожені овочі, трави і фрукти мають велику перевагу: вони зберігають велику частину своєї харчової цінності, тому що дуже швидко заморожуються після збору врожаю. Це робить їх колір, текстуру і смак багатший, ніж у свіжих овочів, і вони також містять більше вітамінів.

Заморожування – це промисловий процес, при якому температура в ядрі овоча швидко знижується (± 15-20 хв, в залежності від продукту) без шкоди для клітинної структури. Домашня морозильна камера стабілізує їжу в тому стані, в якому вона знаходиться. І відносно повільно знижує температуру (це займає в середньому 24 години). Це може зробити негативний вплив на структуру клітин, оскільки в них утворюються великі кристали льоду, які роблять їх менш хрусткими після розморожування. Цей ефект повністю виключений за рахунок промислового надшвидкого заморожування – шокової заморозки.

Переваги заморожених овочів, фруктів і трав:
  • Вже почистили, помили і порізали.
  • 100% зручність.
  • Тривалий термін зберігання: від 18 до 30 місяців.
  • Стабільна ціна.
  • Максимальне збереження вітамінів і поживної цінності.
  • 100% гарантія виходу (без відходів).
  • Доступно круглий рік.
  • 1 кг свіжозаморожених овочів = 1 кг на тарілці.

Їх попередньо миють і ріжуть, тому досить лише дістати з морозильної камери і приготувати. Щоб зберегти всі вітаміни, мінерали, текстуру і смак свіжих заморожених овочів, важливо, щоб ви готували їх мінімум часу. Це відноситься як до варіння, приготування на пару, так і до смаження.

В період дотримання посту замороженні овочі та фрукти є важливим та доступним  джерелом так необхідних вітамінів та мінералів.

Тільки Вам вибирати які продукти використовувати, ми тільки можемо порекомендувати які з них найвищої якості.

Авторитетне джерело - Аналітична лабораторія, Каліфорнійський університет, Дэвис, Калифорния, США
Стаття "Удтримання вітаминів в восьми фруктах и ​​овочах: порівняння зберігання в холодильнику і замороженому вигляді"
Автори: Алі Бузарі, Дірк Холстедж, и Дайан М. Барретт